KONKURS KOLĘD ONLINE

W styczniu w naszym przedszkolu odbył się Konkurs kolęd on-line, w którym wzięło udział 17 uczestników. Celem konkursu było podtrzymywanie tradycji śpiewania kolęd i pastorałek, propagowanie działalności twórczej, rozwijanie umiejętności muzycznych dzieci oraz budzenie wiary we własne możliwości.

Uczestnicy zaprezentowali utwory z różnego repertuaru, nie zabrakło tradycyjnych kolęd, pastorałek oraz piosenek świątecznych. Niestety ze względu na reżim sanitarny forma konkursu była przeprowadzona drogą elektroniczną. Mimo to na nagraniach było widać duże zaangażowanie dzieci oraz rodziców, za co bardzo dziękujemy. Po przesłuchaniu zgłoszeń i wyłonieniu zwycięzców pani dyrektor wszystkim uczestnikom wręczyła dyplomy oraz nagrody.

Wszystkim dzieciom, które wzięły udział w konkursie bardzo serdecznie gratulujemy.

ZAPRASZAMY DO GALERII