MOTYLKI, PSZCZÓŁKI, KRASNOLUDKI, SŁONECZKA I TYGRYSKI NA CAVALIADZIE W TAURON ARENIE

1 marca 2019 dzieci z naszego  przedszkola pojechały do TAURON - Areny na Cavaliadę. Przedszkolaki miały możliwość pozna nia sportu jeździeckiego oraz obserwacji przygotowań do popołudniowych zawodów jeździeckich w skokach przez przeszkody. Miały okazję podziwiać piękne, rasowe konie i obserwować ujeżdżających je dżokejów. Dzieci zwiedziły również z przewodnikiem teren Targów, gdzie oglądały sprzęt i odzież jeździecką, wyposażenie stajni, środki do pielęgnacji koni oraz witaminy i pasze dla koni, a także dowiedziały się, czym jest przyjaźń człowieka z koniem. Naszym przedszkolakom bardzo podobała się impreza i zadeklarowały chęć nauki jazdy na koniu w przyszłości.