ANIOŁKOWE GRANIE

Drodzy Rodzice

Chciałam Państwa zaprosić do wzięcia udziału w projekcie „Aniołkowe Granie”, którego celem jest pomoc rodzinom zastępczym. W ramach akcji zorganizujemy „Świąteczny koncert charytatywny” dedykowany dzieciom z rodzin zastępczych oraz zbierzemy fundusze na potrzebne dla nich rzeczy.

Koncert, który nagramy w przedszkolu z dziećmi, będzie dla Państwa dostępny poprzez link do filmu na You Tube. Film będzie prywatny, więc będą mogły oglądnąć go tylko te osoby które posiadają link. Po opublikowaniu filmu przeprowadzimy na terenie placówki zbiórkę pieniędzy, za które zakupimy niezbędne rzeczy dla wybranej rodziny. List od rodziny, z którą nawiązałam współpracę zamieszczam Państwu w załączniku.

W drugim załączniku przesyłam zgodę na udział w projekcie. Jeśli mają Państwo możliwość bardzo proszę o wydrukowanie i podpisanie zgody oraz przekazanie wychowawczyniom. Ci z Państwa, którzy nie mają takiej możliwości otrzymają zgody od wychowawczyń.

Bardzo serdecznie zapraszam do włączenia się w pomoc innym, a ze swojej strony spróbuję stworzyć dla Państwa pamiątkę w formie zapisu koncertu dzieci.

Koordynator projektu,
Aleksandra Komońska

List od rodziny                                 Zgoda na publikację wizerunku dziecka