ODWIEDZINY ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA W PRZEDSZKOLU

"Wszystkie dzieci Mikołaja kochają,

Wszystkie dzieci na Niego czekają."

W czwartek 3 grudnia wszystkie dzieci w przedszkolu z utęsknieniem czekały na niezwykłego gościa - Świętego Mikołaja. Już od samego rana, przedszkolaki nasłuchiwały dzwonka Świętego. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tego wydarzenia, dzieci były ubrane w czerwone, mikołajowe czapki. Długo wyczekiwany gość w końcu przybył do naszego przedszkola. Spotkanie odbyło się w bardzo miłej atmosferze. Przedszkolaki prezentowały swoje umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne. Wydarzenie uświetniło wspólne zdjęcie oraz wręczenie przez Mikołaja paczek z prezentami. W to czwartkowe przedpołudnie na wszystkich dziecięcych twarzach gościł uśmiech oraz radość. Mikołaj nie zapomniał o złożeniu obietnicy, że odwiedzi nas za rok.

MIKOŁAJOWE PRACE PLASTYCZNE

Słoneczka     Biedroneczki     Skrzaty     Kangurki     Motylki     Krasnoludki     Pszczółki     Misie