PODSUMOWANIE AKCJI "ANIOŁKOWE GRANIE"

W tym roku nasze przedszkole, po raz pierwszy, wzięło udział w ogólnopolskim  projekcie „Aniołkowe Granie”. Celem projektu jest pomoc dzieciom objętych pieczą zastępczą oraz szerzenie informacji o tym sposobie opieki. W ogólnopolskiej akcji wzięło udział 110 placówek oświatowych, a nasze przedszkole były jedynym, z Krakowa.

W ramach akcji został nawiązany kontakt z wybraną rodziną zastępczą, a następnie zorganizowaliśmy „Świąteczny koncert charytatywny”, w ramach którego zgromadziliśmy fundusze na potrzebne rzeczy. Dzięki zaangażowaniu dzieci i wychowawców oraz finansowego wsparcia rodziców i pracowników przedszkola udało się zgromadzić 756 zł. Za te fundusze zostały kupione komplety pościeli i prześcieradeł, upominkidla czworga dzieci oraz kosz owoców dla całej rodziny.

Dziękuję wszystkim za zaangażowanie i cieszę się, ze wspólnie mogliśmy pomóc innym.

Aleksandra Komońska

Podziękowanie od rodziny

Szanowni Państwo,

Chciałam serdecznie podziękować w imieniu całej naszej rodziny za piękne prezenty dla dzieci. Kuba był zachwycony pościelą ze Star Wars, a nawet w ten sam dzień zdążył zmienić pościel na nową. Tamarka jest zachwycona klockami Lego z Krainy Lodu, którymi bardzo chętnie się bawi układając różne historie i przygody z Elsa.  Bardzo dziękujemy również za owoce zamiast słodyczy, które dzieciaki chętnie jedzą.

Jeszcze raz chciałam wszystkim Państwu serdecznie podziękować za pomoc i okazane serce!

Z wyrazami szacunku,

Małgorzata Staniszewska