DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA 2021

20 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy wyjątkowe święto - Dzień Przedszkolaka.
Ten wyjątkowy dzień rozpoczęliśmy od wspólnego śniadania w postaci bogatego  “szwedzkiego stołu”, podczas którego dzieci mogły wybrać to, na co mają ochotę. Gdy nasze brzuchy były już pełne nadszedł czas na przygotowane przez wychowawców atrakcje.

Podczas tego wyjątkowego święta w poszczególnych grupach czekało na dzieci wiele niespodzianek. Mogły uczestniczyć w zabawach z klaunem, zabawach z chustami animacyjnymi, z balonami, zabawach ruchowych, tańcach i konkursach. Przechodząc koło sal słuchać były śmiechy i śpiewy radosnych przedszkolaków.

Dzień zakończył się rozdaniem medali, balonów i lizaków, a każde dziecko wyszło z przedszkola z ogromnym uśmiechem.

Skrzaty     Krasnoludki    Pszczółki    Motylki     Biedroneczki     Misie

Słoneczka     Kangurki