Dnia 25.11 w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Dzieci z wszystkich grup zostały zaproszone na urodziny Misia wraz ze swoimi pluszowymi przyjaciółmi. Naszym pierwszym zadaniem było obudzenie zwierzątka śpiewając głośno piosenki. Miś leniwie wyszedł do nas, a widząc tylu wspaniałych gości bardzo się ucieszył. Wspólnie śpiewaliśmy i tańczyliśmy radośnie bawiąc się z solenizantem. Na zakończenie zaśpiewaliśmy „Sto lat”, wręczyliśmy prezenty i wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcia. Po przyjęciu zmęczony miś szybko poszedł do swojej gawry, aby kontynuować swój zimowy sen. Mamy nadzieję spotkać się z nim w przyszłym roku na kolejnych urodzinach. Dzieci dostały w prezencie ciasteczka w kształcie misia i własnoręcznie przyozdobionego misia. Uroczystość była bardzo udana, a dzieci długo opowiadały o tym wydarzeniu.