WIECZORNICA Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI W GRUPIE "MOTYLKÓW"

Dzień 11 listopada to jedna z najważniejszych dat w historii naszej Ojczyzny. Po wieloletniej niewoli Polska odzyskała niepodległość. W przedszkolu od najmłodszych lat uczymy dzieci patriotyzmu, przywiązania do swojej Ojczyzny, do ziemi rodzinnej, wpajamy szacunek dla polskich symboli.
    Dlatego też 9 listopada odbyła się uroczysta wieczornica z okazji Święta Niepodległości z udziałem dzieci z grupy „Motylki” oraz rodziców i nauczycielek z naszego przedszkola.
    Przedszkolaki  od paru tygodni przygotowywały  się do tego ważnego wydarzenia. Podczas występu dzieci recytowały wiersze patriotyczne, śpiewały piosenki oraz tańczyły. Wszystkie wyglądały odświętnie i uroczyście. Dzień, w którym świętowaliśmy 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości był bardzo radosnym wydarzeniem w naszym przedszkolu i mamy nadzieję, że zapadnie on w pamięć naszych „Małych Polaków”.