PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA U "MISIÓW"

Dnia  13 listopada 2018 roku w naszym przedszkolu odbyło się w grupie „Misiów” pasowanie na przedszkolaka. Rodzice zostali powitani przez Panią Dyrektor Bożenę Rutkowską. Na pianinie pięknie akompaniowała dzieciom pani  rytmiczka.  W czasie występu  pod tytułem „W krainie pluszowego misia”, mali aktorzy zmienili się w małe misie i poprzez piosenki i wiersze opowiedziały, jak wygląda ich dzień w przedszkolu. Następnie Pani Dyrektor pasowała każde dziecko ogromnym czerwonym ołówkiem na prawdziwego przedszkolaka. Na zakończenie dzieci pięknie zaśpiewały piosenkę, którą zna każdy przedszkolak - „Jestem sobie przedszkolaczek”. Wszystkie małe Misie – przedszkolaki otrzymały dyplomy i malowanki, a po występie udały się na „małe co nie co”. To był ich pierwszy publiczny występ ale jakże udany!