NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI 2020

11 listopada 1918 to bardzo szczęśliwa data dla wszystkich Polaków. Właśnie tego dnia, po 123 latach niewoli, Polska odzyskała niepodległość. Dlatego też każdego roku 11 listopada obchodzimy nasze święto narodowe - Święto Niepodległości.
     Pielęgnując polskie tradycje, 10 listopada 2020 roku w naszym przedszkolu obchodziliśmy uroczyście rocznicę odzyska niepodległościa przez nasz kraj. Z tej okazji wszystkie przedszkolaki przyszły tego dnia odświętnie ubrane. Dzieci z poszczególnych grup recytowały wiersze, tańczyły oraz śpiewały piosenki związane z naszą Ojczyzną. Odbył się również seans przedstawienia "Jestem Polak Mały", nagranego przez grupę V. W ten sposób dzieci oddały szacunek symbolom narodowym, symbolom walki o wolność  i zwycięstwo oraz wyraziły swą miłość do Ojczyzny.
     Tego dnia przedszkole wzięło również udział w ogólnopolskiej akcji "Szkoła do hymnu". Dokładnie o godz. 11:11 dzieci wraz z nauczycielami odśpiewały "Mazurka Dąbrowskiego".
     Przedszkolna uroczystość z okazji Święta Niepodległości z pewnością zapadnie wszystkim głęboko w pamięci.

"Motylki"     "Słoneczka"     "Skrzaty"     "Biedroneczki"      "Pszczółki"

"Kangurki"       "Misie"       "Krasnoludki"